Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

08 грудня в межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» у змішаному форматі відбулось засідання журі веб-конкурсу інформаційних бюлетенів та веб-вітрин, присвячених подіям та заходам природоохоронного спрямування. Серед членів журі – спеціалісти департаменту екології та природних ресурсів, департаменту освіти та науки Донецької ОДА, педагоги-науковці, представники громадських організацій.

IMG 043672c451c9341db6bec2dcd64e2fdd V

У веб-конкурсі брали участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Донецької області. До фіналу дійшли 28 команд (близько 100 учасників).

При оцінюванні робіт враховувались змістова частина, зокрема, актуальність проблеми, інформативність, унікальність контенту. Крім цього, у фокусі уваги були зовнішній вигляд та відповідність єдиному стилю оформлення, зручність інтерфейсу.

У ході роботи члені журі відзначили різноплановість робіт та оригінальність обраних форм. За результатами оцінювання обрані переможці, нагородження яких відбуватиметься 09 грудня об 11:00 на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у змішаному форматі (м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47).

Захід проводитиметься відповідно до протиепідеміологічних норм і вимог, що висуваються до заходів подібного типу у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19.

202008