Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

У рамках виконання Міжвідомчої регіонально програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на території збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська»  (Покровський район) відбувся інтерактивний семінар «Сучасні технології енергоефективності та ресурсозбереження».

Участь у семінарі взяли представники органів місцевого самоврядування, установ ЖКГ, працівники закладів освіти, комунальних установ, науковці, представники агрогосподарств, бізнес структури, природоохоронні громадські організації. Окрім присутніх у залі, до семінару приєднались більше 30 онлайн учасників (на платформі ZOOM).

Покровськ 1

Під час першої частини семінару було обговорено питання щодо стану та перспектив розвитку біоенергетики в Україні, екологічно дружніх для довкілля технологій в контексті енергоефективності та ресурсозбереження.

Впровадження освітніх та інформаційних програм для підвищення рівня обізнаності представників органів влади та населення щодо сучасних технологій енергоефективності та ресурсозбереження знайшло відображення у  темах виступів та дискусіях другої частини семінару. Зокрема, Координатор Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», експерт ПМГ ПРООН-ГЕФ Марина Дяченко розповіла про енергоефективність у громадах та супутні переваги доступу до низьковуглецевої енергетики: кращі практики та досвід ПМГ ПРООН-ГЕФ. Учитель біології Очеретинського НВК І-ІІІ ступенів, координатор ВДС «Екологічна варта» Яна Гофтарчук поділилася досвідом впровадження SТЕМ-проєктів у навчально-виховний процес.

Покровськ 2

У рамках заходу учасники семінари мали змогу безпосередньо ознайомитись з новітніми технологіями енергоефективності та екологізації виробництва збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська».

Семінар було проведено згідно чинних санітарних вимог.