Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

Традиційно у треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим.

Любите сімейний відпочинок на природі? – А чи прибираєте сміття за собою?

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запрошує усіх на «Велике прибирання» берегів річок.

19 вересня представники влади разом із активістами у різних куточках країни вийдуть на екологічні толоки.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський візьме участь у акції «Велике прибирання Тиси».
#ТисаНЕсміттєпровід #ВеликеПрибиранняТиси

Заступники Міністра та керівники центральних органів влади, діяльність яких координується Міндовкіллям, наводитимуть лад на 14 локаціях у різних регіонах України.

Долучитися до акції може кожен, й не обов’язково у визначених місцях.

Достатньо організувати «сімейні толоки»: 19 вересня всією сім’єю прийдіть на улюблене місце відпочинку біля водойми та зробіть його чистим.

Робіть фото «до та після», знімайте відео, відмічайте свої публікації у Фейсбук хештегом #ЯприбравТвояЧерга та ставайте частиною екологічно свідомої спільноти.

Також у цей день учасники молодіжного руху Let’s do it, Ukraine проводять акцію «Побачив? Прибери!» до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Більше інформації тут https://letsdoitukraine.org/

В умовах адаптивного карантину не забуваймо про дотримання усіх протиепідеміологічних заходів. Учасники мають бути в масках, рукавичках та зберігати соціальну дистанцію.

Нагадаємо, що Міжнародний день чистих берегів був започаткований у 1986 році. Мета — привернути увагу до проблем засмічення відходами водних ресурсів, правильного поводження із відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення.

https://menr.gov.ua/news/35886.html