Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

У межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» 27 серпня відбувся фінальний етап та урочисте нагородження учасників і переможців етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край», який організований Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Присутніх щиро вітали в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юлія Бурцева та заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Яна Дьякова, зазначивши важливість цього заходу в межах розвитку екологічної просвіти регіону.

Фінальному етапу передувала кропітка робота оргкомітету та журі фестивалю. У регіональному етнокраєзнавчому фестивалі «Люби і знай свій рідний край» взяли участь понад 300 учасників із різних населених пунктів Донеччини, які змагались в інтернет-конкурсі екологічних мікропроєктів для дітей з подальшою візуалізацією творчих робіт та в конкурсі екологічних проєктів серед молоді (індивідуальні та командні). Учасники представили проєкти за такими напрямами: етнокраєзнавчі, етнографічні, екокраєзнавчі, еколого-просвітницькі, екологічно-прикладні. На виставці екопоробок з покидькового матеріалу, які підготували педагоги та учні закладів освіти області, експозиції вражали оригінальністю, різноплановістю та змістовністю. Піднесений настрій та атмосферу свята створювали вокальні творчі колективи області.

Усі учасники фестивалю отримали сертифікати та пам’ятні відзнаки, а переможці та номінанти відзначені дипломами, подарунковими наборами екологічної літератури та Гран-прі.

Дякуємо всім учасникам та їхнім наставникам, супровідникам та гостям фестивалю за активність та небайдуже ставлення до екологічного майбутнього нашого регіону!

 

Відеосюжет: Етнокраєзнавчий фестиваль «Люби і знай свій рідний край»