Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

01 вересня у межах реалізації Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки та Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини» на 2020-2025 роки за підтримки Донецької облдержадміністрації відбулось урочисте вручення учням перших класів шкіл, які відремонтовані в рамках проєкту «Велике будівництво», подарункових комплектів — екологічних пазлів «Збережи природу».

Інтерактивні набори, які мають сучасне оформлення з QR-кодом, розроблені з метою формування потреби вивчати й досліджувати навколишній світ. Застосування пазлів у навчальній діяльності дозволить виховувати відповідальне ставлення до природи й готовності до активних дій щодо її охорони. Крім цього, набори стануть у пригоді вчителям задля розвитку мовлення, дрібної моторики пальців рук, а також виховання культури поведінки в учнів.

Нагадаємо, що сьогодні в області приділяється велика увага формуванню екологічної свідомості учнів, адже вона є важливим підґрунтям для формування світогляду. Кожна школа регіону вже отримала контейнери для роздільного збирання сміття, а значить – кожен учень матиме змогу вчитися правильно ставитися до процесу сортування. Школярі активно долучаються до природоохоронних традицій європейської спільноти, демонструючи свою зацікавленість темою екологічної просвіти. А вже з 01 вересня на учнів чекають цікаві та різнопланові за формами виховні заходи «Відходи розділяй – довкілля зберігай» з адаптації принципів роздільного збирання сміття.

Надалі планується забезпечити сучасними іграми всі молодші класи Донецької області. Тож успішна робота у напрямі екологічної просвіти триває!