Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

20 жовтня відбувся семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» для освітян Селидівської, Мар’їнської, Курахівської, Авдіївської, Новогродівської територіальної громад.

Захід проходив у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка здійснюється за підтримки департаменту освіти і науки та департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Окремо увагу зосереджено на методиках навчання та виховання дітей в контексті формування стійких екологічно дружніх навичок та ощадливого ставлення до довкілля.

Під час роботи розглянуто технології впровадження системи «зеленого офісу» в освітніх установах області. Особливу увагу було приділено способам впровадження енергоаудиту приміщень освітніх установ, імплементації ідей сталого розвитку в освітній процес, головним принципам щодо сортування сміття.

Учасники отримали практичні поради та інформаційно-просвітницькі матеріали: буклет «Мої 10 кроків для збереження довкілля», тематичні листівки («Зберігай тепло!», «Зберігай енергію!», «Зберігай воду!») та плакат щодо роздільного збирання сміття. А також, методичні рекомендації, які включають в себе 7 розділів, 6 прикладів тренінгів, 3 приклади практичних робіт та тематичні схеми. Дані інформаційно-просвітницькі матеріали щодо ідей «зеленого офісу» стануть у пригоді при організації уроків та позакласних занять, а також мотивуватимуть учнів до свідомого використання ресурсів.

do 1

do 2do 3do 4do 5do 6do 7