Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

13 жовтня відбувся шостий з десяти семінарів щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх установах. Учасниками семінару стали директори Добропільської, Криворізької, Шахівської, Білозерської територіальних громад у змішаному форматі (онлайн та офлайн)

Увагу приділено перспективам упровадження концепції «зеленого офісу» в освітніх закладах України, а також STEM освіті як проєкту майбутнього. Окремо розглянуто екологічне виховання через проєктну діяльність школи; упровадження енергоаудиту в закладах освіти; засоби формування екологічної компетентності.

Під час презентації настільної гри «Еко-мемо» висвітлено питання формування природоохоронних компетентностей та навичок екологічно дружньої поведінки. Освітяни ділилися досвідом екоініціатив, обговорювали шляхи взаємодії з батьками та громадськими організаціями щодо розвитку екосвідомості.

Учасники отримали практичні поради та інформаційно-просвітницькі матеріали щодо ідей «зеленого офісу» (буклети, листівки, плакати), які стануть у пригоді при організації освітнього середовища, а також мотивуватимуть учнів ощадливо використовувати ресурси.

Заходи проведено у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка реалізовується  департаментом освіти і науки спільно з департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації.

db 5HZ5rGrldb 5iFDYk5ldb 7JR5WD3ldb 7VnHWWqldb 8zDzA8jldb clw2tCSldb e6o7QiHldb kL6M3fIl