Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

12 жовтня в місті Покровськ відбувся семінар щодо впровадження ідей зеленого офісу для освітян Покровської, Мирноградської, Очеретинської, Гродівської, Удачненської територіальних громад.

Захід проходив у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», за сприянння департаменту освіти і науки та департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Учасники презентували власний досвід із впровадження концепції «зеленого офісу». Також була розглянута система роздільного збирання відходів. Доповідачі зосередившись на питаннях сталого розвитку в закладах загальної середньої освіти та STEM-проєктів. Впровадження енергоаудиту у закладах освіти стало темою для активого обговорення. Було наголошено на важливості взаємодії педагогів, батьків та відповідних організацій у розвитку екосвідомості підростаючого покоління.

Учасники поділилися практичними порадами щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх установах та отримали інформаційно-просвітницькі матеріали: методичні рекомендації щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх закладах, листівки щодо збереження води, тепла та енергії, буклет «Мої 10 кроків для збереження довкілля».

PcIRQiolpc 14rJH4Rlpc dBtdxLllpc dkDeM3Glpc eqmgOGMlpc j8O4V9Nlpc leUS0jLlpc m3LFoYGlpc oIA8dD8lVEJDaUjl