Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

11 жовтня в місті Бахмут відбувся семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх установах. Учасниками семінару стали керівники і педагогічні працівники освітніх закладів, представники позашкільних закладів і члени громадських організацій Бахмутської, Часовоярської, Торецької, Світлодарської, Соледарської, Сіверської та Званівської територіальних громад.

Під час семінару було обговорено перспективи впровадження концепції «зеленого офісу» в освітніх закладах Донецької області.

Спікерами було приділено особливу увагу формуванню природоохоронних компетентностей та навичок екологічно-дружньої поведінки учнів. Педагоги ділилися досвідом щодо впровадження концепції «зеленого офісу», інтеграції питань ресурсозбереження, питань сталого розвитку в закладах загальної середньої освіти та STEM-проєктів, концепції «Zero Waste» на уроках та позакласних заняттях.

У ході зустрічі обговорено впровадження екоініціатив у навчальних закладах, а також етапи формування екологічної свідомості у здобувачів освіти.

Семінар проходив у рамках реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», за підтримки департаменту освіти і науки та департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації.

1FmBOphl2zN6J5Nlj34BKaclLueOKt8l

QjTn2zClwpDjyLGluusoKQ9lS4Fh82Xl