Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

8 жовтня у місті Краматорськ відбувся третій семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» для освітян Костянтинівської, Дружківської та Іллінівської територіальних громад.

Захід проходив у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», за сприянння департаменту освіти і науки та департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації.

Під час роботи розглянуто технології впровадження системи «зеленого офісу» в освітніх установах області. Особливу увагу було приділено способам впровадження енергоаудиту приміщень освітніх установ, імплементації ідей сталого розвитку, головним принципам щодо сортування сміття. Доповідачі зазначили важливість формування екологічної свідомості підростаючого покоління та поділилися власним досвідом.

Учасники семінару отримали буклет «Мої 10 кроків для збереження довкілля», тематичні листівки («Зберігай тепло!», «Зберігай енергію!», «Зберігай воду!») та плакат щодо роздільного збирання сміття. А також, методичні рекомендації, які включають в себе 7 розділів, 6 прикладів тренінгів, 3 приклади практичних робіт та тематичні схеми. Матеріали стануть у пригоді при організації уроків та позакласних занять, а також мотивуватимуть учнів до свідомого використання ресурсів.

2345678910