Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

6 жовтня відбувся другий навчально-освітній семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу». Захід об’єднав близько 40 учасників: керівників закладів освіти, учителів природничих дисциплін, представників позашкільних закладів і громадських організацій Краматорської, Олександрівської, Новодонецької, Андріївської територіальних громад. До семінару також долучились спікери з усієї України, які мають практичний досвід щодо реалзації концепції.

Семінар проходив у рамках реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка реалізовується спільно департаментом освіти і науки та департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

У ході зустрічі обговорено впровадження екоініціатив у навчальних закладах, а також етапи формування екологічної свідомості у здобувачів освіти.

Учасники презентували власний досвід із зазначеної проблематики, зосередившись на питаннях сталого розвитку в закладах загальної середньої освіти та STEM-проєктів. Окремо розглянута система роздільного збирання відходів. Не залишилося поза увагою й питання взаємодії педагогів, батьків та відповідних організацій у розвитку екосвідомості молодого покоління.

Освітяни отримали інформаційно-просвітницькі матеріали: методичні рекомендації щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх закладах, листівки щодо збереження води, тепла та енергії, буклет «Мої 10 кроків для збереження довкілля».

LOoDivBlTunTrvplwmjCepJlY5KZGhVl