Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

5 жовтня у м. Слов’янську для керівників і педагогічних працівників освітніх закладів, представників позашкільних закладів і членів громадських організацій Донецької області відбувся перший із десяти запланованих навчально-освітній семінар щодо впровадження ідей «Зеленого офісу».

Захід проходив у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та ін

формування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка реалізовується спільно департаментом освіти і науки та департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації. Усього до семінару, що проходив у змішаному форматі, долучилися 55 учасників: педагоги м. Слов’янська, Слов’янської ТГ, Святогірської ТГ, Лиманської ТГ, Миколаївської ТГ, Черкаської ТГ, а також спікери з різних регіонів України.

Під час роботи розглянуто технології впровадження системи «зеленого офісу» в освітніх установах області. Учасники обмінялися досвідом кращих практик та проєктів у зазначеному напрямі, ознайомилися з технологіями моніторингу середовища у приміщеннях із використанням відповідних приладів.

Окремо увагу зосереджено на методиках навчання та виховання дітей в контексті формування стійких екологічно дружніх навичок та ощадливого ставлення до довкілля. Освітяни отримали методичні та інформаційні матеріали з природоохоронної тематики.

abgdJDzlpgSsB1plQgUP9tclxRlVfvylZ8W6rXGl