Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Донецька обласна державна адміністрація
Зворотний звʼязок:
ecoprosvitadn@gmail.com
Міжвідомча регіональна програма «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки»

2021

Голосування лише до 15.12.2021! Давайте допоможемо цій мальовничій зеленій перлинці Донеччини піднятися вгору та сяяти на головній туристичній премії України!

6-9 грудня відбулися семінари з питань охорони довкілля та сталого розвитку у містах Бахмут, Волноваха, Краматорськ, Покровськ.

30 листопада відбулась церемонія нагородження переможців Донецького обласного етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край» у місті Краматорськ.

Проєкт реалізує ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

20 жовтня відбувся семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» для освітян Селидівської, Мар’їнської, Курахівської, Авдіївської, Новогродівської територіальної громад.

13 жовтня відбувся шостий з десяти семінарів щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх установах. Учасниками семінару стали директори Добропільської, Криворізької, Шахівської, Білозерської територіальних громад у змішаному форматі (онлайн та офлайн)

12 жовтня в місті Покровськ відбувся семінар щодо впровадження ідей зеленого офісу для освітян Покровської, Мирноградської, Очеретинської, Гродівської, Удачненської територіальних громад.

11 жовтня в місті Бахмут відбувся семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» в освітніх установах. Учасниками семінару стали керівники і педагогічні працівники освітніх закладів, представники позашкільних закладів і члени громадських організацій Бахмутської, Часовоярської, Торецької, Світлодарської, Соледарської, Сіверської та Званівської територіальних громад.

8 жовтня у місті Краматорськ відбувся третій семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу» для освітян Костянтинівської, Дружківської та Іллінівської територіальних громад.

6 жовтня відбувся другий навчально-освітній семінар щодо впровадження ідей «зеленого офісу». Захід об’єднав близько 40 учасників: керівників закладів освіти, учителів природничих дисциплін, представників позашкільних закладів і громадських організацій Краматорської, Олександрівської, Новодонецької, Андріївської територіальних громад. До семінару також долучились спікери з усієї України, які мають практичний досвід щодо реалзації концепції.

5 жовтня у м. Слов’янську для керівників і педагогічних працівників освітніх закладів, представників позашкільних закладів і членів громадських організацій Донецької області відбувся перший із десяти запланованих навчально-освітній семінар щодо впровадження ідей «Зеленого офісу».

Захід проходив у межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та ін